HABERLER

VavaCars Fatih Karagümrük Spor Kulübü’nün Ana Sponsoru Oldu

VavaCars 2021-2022 ve 2022-2023 sezonları için, Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden Fatih Karagümrük Spor Kulübü’nün ana sponsoru oldu. Yeni sezonda yoluna VavaCars Fatih Karagümrük Spor Kulübü ismiyle devam edecek olan takımda çalışmalar hız kazandı.
İsim ve forma ana sponsoru olarak imzalanan anlaşma sonrası VavaCars Kurucu Ortağı ve CEO’su Lawrence Merritt, “Ezber bozan, genç ve dinamik bir marka olarak sporu her zaman destekliyoruz. Vizyon ve değerlerimizle paralel olan Karagümrük Spor ile başlattığımız bu iş birliğinden büyük heyecan duyuyoruz. Fatih Karagümrük Spor Kulübü de tıpkı VavaCars gibi kendini sürekli yenileyen ve başarıya doymayan bir takım. Birlikte büyük zaferlere yürüyeceğimize yürekten inanıyorum.” dedi.

Yaptığı yatırımlar ve iş birlikleriyle ikinci el araç sektöründe emin adımlarla büyüyen, büyürken paydaşlarına ve farklı sektörlere destek olmayı sürdüren VavaCars, kendisi gibi büyük hedefleri olan Fatih Karagümrük Spor Kulübü’nün sponsoru oldu.
Fatih Karagümrük Spor Kulübü İkinci Başkanı Serkan Hurma sponsorlukla ilgili “Süper Lig’de dikkatleri üzerine çeken takımımız, yoluna yeni sponsoru VavaCars ile devam edecek. İkinci el araç sektöründe tüm dinamikleri değiştiren ve vizyonlarıyla fark yaratan VavaCars’a isim ve forma ana sponsorumuz oldukları için teşekkür ediyor, Süper Lig’de birlikte yürümekten mutluluk duyuyoruz. Bu güçlü destekle birlikte büyük başarılara imza atacağımıza eminim” dedi.