HABERLER

Cüneyt Dumlupınar Lig Radyo’ya konuştu

Teknik Direktörümüz Cüneyt Dumlupınar, Play-Off şampiyonluğumuzun ardından Lig Radyo’ya önemli açıklamalar yaptı.

Teknik Direktörümüz Cüneyt Dumlupınar’ın açıklamaları:

“Bu başarı hikayesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Çok uzun bir hikayeydi. Sonu mutlu bitti. İkinci gelişimde şampiyonluğa inanarak geldim. Bu takım şampiyonluk için kuruldu. Süleyman Hurma Başkan’ın projesiydi. Play-Off’un hikayesi bam başkasıydı. İnancımız günden güne arttı. Urfa maçında 1-0 geri düştük ama taraftarımızın desteğiyle geri döndük maçı 2-1 kazanıp adımızı yarı finale yazdırdık. Yarı finalde Manisa ile karşılaştık. İkinci maçta müthiş atmosferde kazanarak finale kaldık.

Finalde Sakaryaspor ile karşılaştık. Taraftarlar mükemmel bir atmosfer oluşturdu. Yakın çevreme 90 dakikada maçı bitireceğimizi söyledim. Nitekim 2-0 kazandık ve şampiyon olduk. Hayırlı olsun Karagümrük camiasına.

Sezonun kırılma maçları için 3 maç seçerim. Hepsi de Manisa maçları.

Süleyman Başkan ile 2007’den beri gönül bağımız var. Her sezon lig çıkmak istiyoruz. Süleyman Ağabey’in vizyonunu onu tanıyan herkes bilir. Duraklama yaşamadan Süper Lig’e çıkmak istiyoruz.

31 Mayıs’ta sözleşmem bitiyor. Önümüzdeki sezon çalışsak da çalışmasak da gönül bağım her zaman var.

Çağrı dün bir operasyon geçirdi. Kolunda kırık vardı. Kupayı da hastahaneye götürdük. Operasyonu başarılı geçti.

14 yıllık bir özlem vardı bu lige. 14 yıl sonra başardık. Kupayı aldım tribüne götürdüm. Bu şampiyonluk taraftara armağan olsun.”