HABERLER

Adana Demirspor 2-2 Karagümrük

Devre arası kampını Antalya’da sürdüren Karagümrük’ümüz hazırlık maçında TFF 1. Lig Adana Demirspor ile karşı karşıya geldi.

Belek’teki Titanic Deluxe Golf Otel’in futbol sahasında oynanan karşılaşmaya takımımız; Tarık, Ali Fırat, Fatih, Şenol, Bilal Aziz, Çağrı, Ufuk, Selçuk, Youssef  ve Ahmet Aras 11’i ile başladı. Rakip Adana Demirspor ise Kurtuluş, Hakan, Orhan, Mitrovic, Tayyib, Hamidou, Vedat, Emre Berk, Kosecki ve Pote 11’i ile sahada yer aldı.

Karşılaşmanın ilk yarısı 32. dakikada yeni transferimiz Ahmet Aras’ın attığı golle 1-0 lehimize tamamlandı. İkinci yarıya da hızlı başlayan takımımız Turgut Doğan’ın 48’de attığı golle durumu 2-0’a getirdi. Ancak takımımız 75 ve 89. dakikalarda Adana Demirspor’un gollerine engel olamadı ve taraflar sahadan 2-2’lik beraberlikle ayrıldı. 

Maç kadromuz: Tarık Çetin, Ali Fırat Okur, Fatih Kuruçuk, Şenol Can, Bilal Aziz Özer, Çağrı Ortakaya, Ufuk Akyol, Selçuk Alibaz, Erkan Zengin, Youssef Yeşilmen, Ahmet Aras, Murat Hocaoğlu, Benjamin Fuchs, Ramazan Civelek, Hüseyin Öztürk, Alim Aykut Esgi, Turgut Doğan Şahin, Barış Özbek, Murat Sarıgül, Ali Ercan